Titulní obrázek

Automobilka BMW má pro nás dvě příznivé novinky!

24.prosinec 2012

Německý výrobce luxusních aut BMW chce oživit už trochu starší generaci kupékabrio Z4. Existenci v automobilové světě mu prodlouží nový facelift, který očekáváme již brzy. A to není všechno. BMW si pro nás ještě přichystalo ostrou verzi Z4 M35i Performance.

Rozhodnutí o novém faceliftu trvalo v Mnichově trošku déle. BMW Z4 je na trhu od roku 2009 a až po třech letech dorazí vrcholná verze se sportovním rodokmenem a označením M.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Nahradit by měla dosud nejsilnější Z4 sDrive35iS, jejíž srdce bije i v čerstvém konceptu BMW Zagato. V tomto případě by měl být výkon okolo 335 koní, což je stejně, jako odevzdává i současná verze sDrive35iS. Otázkou zůstává v čem spočívá zásadní změna.

V dílnách, kde dostávají duši ty nejostřejší bavoráky, není nejdůležitější jen silný motor. Tím pravým receptem je celistvost. Tedy sportovní podvozek, odpovídající ovladatelnost, přepracované řízení a nižší hmotnost. A taky nějaké ty odznáčky, aerodynamické nárazníky a lehce přepracovaný interiér. A právě to nabídne nová verze, která se představí na autosalonu v Detroitu.